HIITWORKS – ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ ТИХ, У КОГО НЕМАЄ ЧАСУ ТРЕНУВАТИСЯ

Наше тіло потребує руху, щоб бути здоровим та сповненим енергії.

Наше тіло потребує руху, щоб бути здоровим та сповненим енергії. Проте сучасний спосіб життя вимагає, щоб робочий час ми проводили, сидячи за комп’ютером, а в дорозі продовжували сидіти у автівках. Якщо не зважати на потреби тіла, йому доводиться нагадувати про себе хворобами, млявістю та поганим настроєм. На допомогу приходить сучасний фітнес. У мережі фітнес-студій для зайнятих hiitworks кажуть, що на тренування достатньо витрачати 45 хвилин, а ефект буде, наче в добі з’явилася 25-та година.

45 хвилин користі
«Ми розуміємо, що сучасним людям потрібно будувати кар’єру та приділяти увагу родині, тому виділити кілька годин на фітнес просто неможливо. Та й не потрібно. Тренування мають бути короткими, тільки добре організованими», – пояснює співзасновник hiitworks Ярослав Сойніков.
В hiitworks тренування тривають 45 хвилин, проте ніхто не марнує ані хвилини на черги до тренажерів чи телефонні розмови. За таймером прораховані хвилини для вправ та відновлення. Заняття проходять персонально чи у малих групах, де тренер контролює таймінг, рівень навантаження та техніку рухів кожного. Це дозволяє за короткий час пропрацювати всі м’язи та отримати заряд бадьорості без ризику занадто виснажитися. «Після заняття ніхто не має падати без сили, – зауважують у hiitworks. – Навпаки всі мають відчути приплив енергії та бажання зробити новий крок у роботі, стосунках з людьми, здійсненні мрій».

Ковток повітря у щільному графіку
До тренувань потрібно діставатися легко, коли на кожному боці очікують перепони у вигляді дедлайнів, заторів та робочої перевтоми. Перед відкриттям кожної локації hiitworks враховують, щоб розташовувалася вона біля бізнес-центрів, житлових районів та зручної транспортної розв’язки. Наразі працює 9 студій на правому та лівому березі Києва.
«У наших студіях час на фітнес разом із перевдяганням і душем займає трохи більше години. Можна встигнути потренуватися перед початком роботи, в обідню перерву чи ввечері замість стирчання у заторах, а потім вільно дістатися додому», – зауважує Ярослав Сойніков. Щоб підлаштуватися до будь-якого графіку, студії працюють з 7:00 до 21:00.

Фокус на здоров’я
Враховують не тільки графік, а й спосіб життя сучасних людей. Тренування для зайнятих продумані так, щоб позбавляти сутулості, болей в спині й суглобах та накопичення жирових відкладень, що з’являються через нестачу руху, недостатнє споживання води та зайві перекуси.
На заняттях використовують петлі TRX, мапи рухів Procedos, кардіотренажери, канати, гирі, бокси для стрибків та інше обладнання, що задіє все тіло в роботу та надає можливість вільно рухатися після тривалого сидіння за комп’ютером. Тренування спрямовані зміцнити м’язи, покращити мобільність суглобів, надати здоровий імпульс для роботи серцево-судинної, нервової та ендокринної систем. Перший ефект, який помічають відвідувачі, – покращення самопочуття та підвищення продуктивності, а приємна візуальна картинка легко додається, як бонус. «Не помітиш, як помітиш результат», – кажуть у hiitworks.

Рішення для кожного
Стартувати радять з фітнес-тестування. Це персональна зустріч із тренером, де він вимірює склад тіла й об’єми, проводить анкетування про спосіб життя та тестування рухів за американською системою Functional Movement Screen. Це дозволяє підібрати найбільш ефективні тренування для кожного та виключити вправи, що можуть бути потенційно небезпечними для старту. Пропонують також персональні програми, що включають тренування, рекомендації та контроль харчування й способу життя із тренером-наставником.
Рішення підбирають за потребами і смаком, адже без задоволення результатів досягти складно. «Щоб підтримувати гарну форму та хороше самопочуття, потрібно тренуватися регулярно, тому фітнес ні в якому разі не повинен сприйматися як катування», –
підтверджує Ярослав Сойніков. Якщо діяти в кайф, тренування легко вбудовуються у графік та надають енергію для нових справ.

 

юрцентр киев

Разработка, продвижение и маркетинг сайта: Digiflow