Україна знову закупила у Німеччині зброю безпосередньо у виробника

Протитанковий гранатомет RGW 90 Matador

Київ за власний кошт закупив у компанії Dynamit Nobel Defence близько 2900 протитанкових гранатометів RGW 90 Matador. Цю зброю вже доставлено в Україну, повідомив тижневик Welt am Sonntag.

Україна з власної ініціативи знову закупила партію озброєнь безпосередньо від виробника у Німеччині. Київ своїм коштом придбав у концерну Dynamit Nobel Defence (DND) у федеральній землі Північний Рейн - Вестфалія близько 2900 переносних протитанкових гранатометів RGW 90 Matador. Цю зброю вже доставили в Україну, повідомив у неділю, 26 червня, тижневик Welt am Sonntag з посиланням на джерела в уряді ФРН.

 Київ ще в березні закупив у DND 5100 гранатометів RGW 90 Matador. Це означає, що Україна вже отримала 8000 одиниць такого озброєння. Факт постачання цієї зброї Україні означає, що угоду схвалив уряд ФРН, зазначає тижневик. Міністерство економіки ФРН відмовилося коментувати повідомлення Welt am Sonntag.

Постачання зброї з Німеччини

Уряд Німеччини також обіцяв Україні озброєння, але вже за рахунок ФРН. Тим часом із обіцяних Берліном 2700 зенітних ракет "Стріла" спочатку було поставлено лише 500, ще 1500 ракет було передано після наполегливих прохань Києва. Україна також отримала від Німеччини 500 ракет Stinger, 3000 "Фаустпатронів" та 16 мільйонів набоїв.

Цього тижня уряд ФРН оприлюднив список поставленої Україні зброї. З нього випливає, що з кінця березня Німеччина постачала Києву переважно міни, підривники та ручні гранати. Єдине наразі суттєве постачання важких озброєнь -сім протитанкових гаубиць - Україна отримала лише днями, хоча обіцянка передати їх лунала ще на початку травня.

Перші 15 зенітних самохідних установок Gepard, які пообіцяли Києву ще на початку квітня, мають поставити лише наприкінці липня, а решту - до кінця серпня. На початку червня також повідомлялося, що Німеччина готова поставити Києву чотири РСЗВ Mars II, але згодом у міністерстві оборони ФРН уточнили, що можуть поставити лише три такі системи.

Смотрите также

Новости

Все знают распространенное выражение «Владеешь информацией – владеешь миром». Сегодня, в век информационного бума и расцвета интернета, как одного из самых распространенных средств коммуникации, информация становится доступной всякому, кто хочет знать больше. Иногда же эти знания, увы, вредят. Мы поставили своей целью не ограничить вас в информации, но подавать только лучшее, и, на наш взгляд, необходимое.