WSJ: у США зупинили танкер із нафтопродуктами з Росії

Танкер зафрахтований швейцарсько-голландською компанією-нафтотрейдером Vitol (ілюстраційне фото)

Влада США зупинила нафтовий танкер із російськими нафтопродуктами, який вийшов із порту на Таманському півострові в Чорному морі на початку червня і мав прибути до Нового Орлеану 3 липня, пише The Wall Street Journal із посиланням на джерела в грецькій компанії-власниці судна.

Танкер зафрахтований швейцарсько-голландською компанією-нафтотрейдером Vitol. Він перевозив мазут і вакуумний газойль.

Влада США, за даними газети, не дозволила розвантажити танкер. Його перевіряють співробітники прикордонно-митної служби Сполучених Штатів.

У Vitol заявили, що компанія працює чітко відповідно до чинних законів з урахуванням санкцій.

8 березня президент США Джо Байден підписав указ, який забороняє імпорт енергоносіїв із Росії. Мінфін США встановив термін завершення угод щодо імпорту до країни російських енергоресурсів до 22 квітня.

Смотрите также

Новости

Все знают распространенное выражение «Владеешь информацией – владеешь миром». Сегодня, в век информационного бума и расцвета интернета, как одного из самых распространенных средств коммуникации, информация становится доступной всякому, кто хочет знать больше. Иногда же эти знания, увы, вредят. Мы поставили своей целью не ограничить вас в информации, но подавать только лучшее, и, на наш взгляд, необходимое.