У Японії почали робити ляльки вуду з фотографіями Путіна

У Японії почали робити ляльки вуду з фотографіями Путіна

У передмісті Токіо стали знаходити ритуальних солом'яних ляльок - вара нінге - з портретами президента РФ Володимира Путіна. Подібні ляльки вуду були знайдені прибитими до дерев на території семи храмів в місті Мацудо. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Japan Today.

 В однієї з ляльок, тієї, що була знайдена в храмі Масудо Канегасаку Куамано, також був складний аркуш паперу. Всередині нього повне ім'я керівника Кремля, його поточний вік і дата народження, все написане японською мовою, а також повідомлення "молюся про його смерть".

Відзначити, вара нінге - солом'яна лялька, яка являє собою японську версію ляльок вуду, створених як опудало того, кому бажають зла. Однак, замість того, щоб безпосередньо зашкодити ляльці, необхідно прибити її до дерева всередині кордонів синтоїстського святилища між 1 і 3 годинами ночі на церемонії, яка називається "уши-но токи майрі".

https://youtu.be/TOrFHu5G4pI

 

 

Смотрите также

юрцентр киев

Новости

Все знают распространенное выражение «Владеешь информацией – владеешь миром». Сегодня, в век информационного бума и расцвета интернета, как одного из самых распространенных средств коммуникации, информация становится доступной всякому, кто хочет знать больше. Иногда же эти знания, увы, вредят. Мы поставили своей целью не ограничить вас в информации, но подавать только лучшее, и, на наш взгляд, необходимое.