Як закінчиться війна України з Росією: думка розвідки

Як закінчиться війна України з Росією: думка розвідки

Активна фаза війни в Україні закінчиться до кінця року. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова.

 "Як і сказав, активна фаза має піти на максимальний спад до кінця року. Ресурсів у Росії для ведення нормальної війни є на 12 місяців. Вона закінчиться єдиним: поверненням наших окупованих територій", - спрогнозував він, додавши, що Крим також вдасться повернути.

За словами Буданова, є два варіанти, як саме закінчиться війна для Кремля та Путіна.

"Перший - зміною політичного керівництва при формальному збереженні територіальної цілісності Росії. Наголошую – при формальному. При цьому варіанті всі звинуватять особисто Путіна та найближче його оточення і скажуть, що Росія ні до чого. Будуть виводити війська з усіх окупованих територій усюди у світі, - каже він.

На думку головного розвідника, окуповані території повернуться до тих країн, кому вони в принципі й належать - до Грузії, до Японії, до Німеччини і так далі.

"А Росія почне відновлювати функціонування як цивілізована держава. Розпочне заново, скажімо так. На певний проміжок часу це буде працювати. Далі нам покаже тільки історія", - додає він.

Другий варіант, на його думку, це розділення Росії на три і більше частини.

"Росія може розділитися на три і, можливо, більше частини. На нові незалежні держави", - констатував керівник ГУР.

юрцентр киев

Разработка, продвижение и маркетинг сайта: Digiflow