Кевін Спейсі має заплатити $31 млн збитків творцям "Карткового будинку"

Американського актора Кевіна Спейсі зобов'язали заплатити майже 31 млн доларів студії, яка створила популярний серіал Netflix "Картковий будинок", за порушення контракту після звинувачень у сексуальних домаганнях проти актора.

Таємне рішення ухвалили минулого року, але про нього стало відомо лише 22 листопада після того, як адвокати студії MRC подали до суду клопотання про підтвердження виплати.

З 2017 року актора звинувачують у сексуальних домаганнях. Усі звинувачення він послідовно заперечує.

62-річний Спейсі втратив головну роль підступного політика в "Картковому будинку" та фактично перестав бути затребуваним актором після того, як його звинуватили у створенні "токсичної" атмосфери на знімальному майданчику. Начебто він дозволяв собі грубі коментарі та торкався молодих співробітників без їхньої згоди.

Спейсі був одним із перших іменитих голлівудських діячів, яких публічно звинуватили в неправомірній поведінці після скандалу з Гарві Вайнштейном, коли рух #MeToo набирав обертів.

MRC та Netflix звільнили Спейсі та прибрали з серіалу "Картковий будинок".

В результаті студія заявила, що втратила мільйони доларів, оскільки на момент скандалу вже почала працювати над наступним сезоном, йдеться в документах суду, за даними американських ЗМІ.

MRC подала позов у січні 2019 року, прагнучи відшкодувати витрати та стверджуючи, що поведінка Спейсі порушувала політику студії щодо сексуальних домагань.

Юристи з обох сторін заслухали понад 20 людей під час восьмиденного конфіденційного арбітражного слухання в лютому 2020 року, повідомляє Variety.

Видання додає, що рішення на 46 сторінках, яке ухвалили п'ять місяців по тому, залишається конфіденційним.

Однак петиція, подана MRC до Вищого суду Лос-Анджелеса в понеділок, підтверджує, що рішення ухвалили на користь студії.

Спейсі та його продюсерські компанії M Profitt Productions та Trigger Street Productions були зобов'язані сплатити відшкодування збитків, гонорар адвокатам та судові витрати.

Актор оскаржив це рішення, але цього місяця йому відмовили.

Поема від Спейсі

 

 

Адвокат Спейсі відмовився від коментарів американським ЗМІ.

Публічні звинувачення у сексуальних домаганнях почали висувати щодо Спейсі в жовтні 2017 року, коли актор Ентоні Репп заявив, що Спейсі чіплявся до нього, коли Реппу було 14 років.

Спейсі опублікував заяву, в якій сказав, що він не пам'ятає зустрічі, але приносить Реппу "найщиріші вибачення за те, що було б цілком неприйнятною поведінкою в нетверезому стані".

У заяві Спейсі також повідомив, що тепер буде жити як гей. Його критикували за те, що він пов'язував свої вибачення зі своєю гомосексуальністю.

Далі щодо актора висунули ще кілька звинувачень, у тому числі в тому, що він чіплявся до підлітка в барі Массачусетсу в 2016 році. Цивільний позов у цій справі зрештою був припинений.

Також Спейсі звинуватили в тому, що він вчинив сексуальне насильство щодо масажиста в Малібу (Каліфорнія). Масажист помер у 2019 році, перш ніж його позов дійшов до суду.

Через звинувачення Спейсі втратив кілька ролей, але цього року повернувся до зйомок, отримавши невелику роль у малобюджетному, незалежному італійському фільмі режисера Франко Неро.

юрцентр киев

Разработка, продвижение и маркетинг сайта: Digiflow