Я тут не гість: Ектор Хіменес-Браво розповів про любов до України та як це почуття посилила війна

Кулінар бореться за свободу разом із українським народом

Кулінар познайомився з українською культурою, менталітетом, кар'єра його йшла вгору і згодом його стали впізнавати на вулицях. Минав час і Україна стала рідною для колумбійця: тут він збудував свій дім, знайшов друзів і зустрів кохання.

"Тут завжди тепло. Не за кліматом, а за відчуттям. Близькі люди стали сім’єю і коли я привіз сюди свою маму складалося враження, ніби знайомлю маму з сім’єю своєї дівчини", - розповів він.

Коли вранці 24 лютого на Київ впали перші ворожі бомби, Ектор плакав, а потім кілька хвилин не міг говорити. Повномасштабна війна застала кулінара в Колумбії, де він відвідував сім'ю, і незважаючи на можливість залишитися в безпеці, він повернувся в Україну і став допомагати країні, яка вже стала для нього рідною.

Фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

"У цей момент я відчув неймовірну силу, яку мені за 13 років подарували українці. На мій дім напали. Не на дім рідних, дім де я в гостях, а мій рідний дім. Ми не будемо жертвами, ми повинні боротися. Я відчув це вперше в житті – цей менталітет мені подарували українці. Без задніх думок зібрав речі і вирушив в Україну. По дорозі разом з командою почали організовувати благодійну вечерю, планувати, як ми допомагатимемо українцям, як годуватимемо, на що і як збиратимемо гроші. Тому що я зобов'язаний – це мій обов'язок перед українцями", - зазначив Хіменес-Браво.

"Я давно вважав Україну своїм домом, але саме в цей час я зрозумів, наскільки сильно я люблю це місце. Ці люди, ці вулиці та ці сквери з каштанами. Я не можу бути осторонь, адже саме тут моє серце. Україна – мій дім, а ви – його душа", - додав він.

Фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

юрцентр киев

Разработка, продвижение и маркетинг сайта: Digiflow