Заступника голови Київської міськдержадміністрації Пантелеєва підозрюють в ухиленні від проведення заходів зі знезараження території заводу "Радикал". Своєю чергою у КМДА назвали підозру "спробою політичного тиску".

В НАЗК представили комплексное исследование коррупции в «Укроборонпром». Кроме наиболее популярных схем, эксперты привели примеры обедневших заводов и рассказали, как с этим можно бороться.

Національне агентство із питань запобігання корупції не отримало підтвердження походження 1 млн грн та 150 тисяч доларів США у декларації народного депутата від фракції «Європейська солідарність» Максима Саврасова.

Так званий «банкопад» 2014 року став проблемою для тисяч українських сімей. Клієнти стояли в чергах до банкоматів, намагаючись зняти хоча б частину своєї зарплати та штурмували офіси фінансових установ, щоб зрозуміти, чи є шанс зняти гроші з депозитів.

Відстороненого заступника генпрокурора Молдови Руслана Попова, підозрюваного в незаконному збагаченні, помістили під домашній арешт на 30 діб.  Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Newsmaker.

Раз на кілька років світ сколихують викриття про сумнівні операції мільярдерів і можновладців за допомогою офшорних компаній. Чи роблять щось в країнах ЄС, щоби досягти більшої прозорості у фінансовій сфері?

Британські журналісти з допомогою так званих «Документів Пандори» (Pandora Papers) виявили імена 600 раніше анонімних власників нерухомості у Великій Британії, серед яких називають заможних українців.

юрцентр киев

Разработка, продвижение и маркетинг сайта: Digiflow