Технологии

Автомобили для путешествий и отдыха – одна из основных тем Токийского автосалона, который открывается в предстоящие выходные. Подтверждение этому – привезенные на выставку компанией Mitsubishi мини-электромобиль-кемпинг Minicab-MiEV и внедорожник Delica D:5 Tough x Tough.

Стали відомі автомобілі, які в Україні найчастіше порушують ПДР. Перше місце - за маркою Volkswagen з результатом в 417 915 виписаних штрафів. Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на "Київ оперативний".

Баварська марка BMW не відмовляється від двигунів внутрішнього згоряння, розробляючи все нові агрегати. У їх число входять шести - і восьмициліндрові мотори. Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на Motor1.

Минулий тиждень приніс чимало новин зі світу авто, пов'язаних з Україною. Так, завод КрАЗ готує модернізовану версію своєї тривісної повнопривідної вантажівки, а в Раді зареєстрований законопроєкт про введення штрафних балів для водіїв. Про головні Автомобільні новини тижня читайте нижче в матеріалі РБК-Україна Авто.

Другий екземпляр наддорогого кабріолета Rolls-Royce Boat Tail буде випущений навесні цього року. Перший автомобіль лімітованої серії обійшовся замовнику у 28 млн доларів. Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на Forbes.

На автосалоні у Токіо, що відкрився 14 січня, компанія Subaru представила плеяду яскравих концепт-карів, розроблених спортивним підрозділом Subaru Tecnica International. Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на прес-службу Subaru.

Відтворення відео з YouTube з'явиться на автомобілях Volvo вже з найближчим оновленням програмного забезпечення. Нова функція буде доступна і для українських споживачів. Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на Facebook бренд-директора Volvo в Україні Артема Ткаченко.

Компания Boeing представила на аэрокосмическом форуме концептуальный проект ударно-разведывательного самолета, способного летать со скоростью более 5 Маха, преемника знаменитого разведывательного самолета Mach 3 SR-71 Blackbird. 

юрцентр киев

Разработка, продвижение и маркетинг сайта: Digiflow