Бизнес

Цього тижня валютний ринок залишиться під впливом психологічних чинників, викликаних новинами щодо агресії Росії і перебуватиме під тиском підвищеного попиту. Курс гривні коливатиметься у коридорі 28-28,5 гривень/долар. Про це РБК-Україна розповів старший фінансовий аналітик групи ICU Тарас Котович.

Ціни на нафту зросли в понеділок, 17 січня, при цьому ф'ючерси на нафту марки Brent досягли максимуму більш ніж за три роки. Інвестори роблять ставку на те, що пропозиція залишиться обмеженою з боку ОПЕК+, а світовий попит не постраждав від штаму коронавірусу "Омікрон". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на агентство Reuters.

Протягом найближчого тижня очікується зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 28,5 грн, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 28,4/2,6 грн. Про це в коментарі РБК-Україна сказав Вадим Іосуб, старший аналітик Альпарі.

Роздрібні ціни на бензин і дизельне паливо в Україні 14 січня 2022 року порівняно з попереднім торговим днем різко зросли. Автогаз подешевшав на 1 копійку. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані моніторингу "Консалтингової групи А-95".

Федеральна резервна система США починає цикл підвищення ставок для боротьби з інфляцією. Це призведе до відтоку грошей з країн, що розвиваються, а також викличе падіння цін на традиційні товари українського експорту.

Ціни на житло в Україні в 2022-му році можуть помітно просісти. Тренд намітився ще наприкінці 2021-го і зараз впевнено зміцнюється. Ринок покупців знову переходить до ринку продавців. Бурхливе зростання, що роздмухувало український ринок нерухомості протягом усього минулого року – закінчено, вважають експерти. Попереду – стагнація і, можливо – ситуативне зниження цін в окремих сегментах. Яких цін на квартири чекати в 2022-в матеріалі РБК-Україна Realty.

Разработка, продвижение и маркетинг сайта: Digiflow