Интересное

На знаменитом «Штандарте войны и мира» (пара инкрустированных декоративных панелей, обнаруженных при раскопках шумерского города Ур. На каждой из пластин выложены перламутровыми пластинками сцены из жизни шумеров – прим.ред.Техкульт) тяжелые четырехколесные боевые повозки тянут странные животные.

Європейський союз уперше вирішив покарати цілу країну за торгівлю паспортами, які дають право на безвізовий в'їзд до ЄС. Першою жертвою ризикує стати невелика острівна держава Вануату, однак за іншими схемами "громадянство в обмін на інвестиції" Європа уважно стежить.

Зимова Олімпіада-2022 в Пекіні стартує вже 4 лютого. Зазвичай медальні надії збірної України пов'язані з біатлоном, але минулі Ігри показали, що можна домогтися найвищих нагород і в інших видах спорту. РБК-Україна вирішило нагадати історію перемог українських спортсменів на зимових Олімпіадах.

Очищення від токсинів і збільшення тривалості життя - переваги бджолиного меду виходять далеко за межі харчування працьовитих комах у вулику.

юрцентр киев

Разработка, продвижение и маркетинг сайта: Digiflow