Стартап

Автомобильная промышленность, наконец, начала использовать автомобили с батарейным питанием, но студенты Технологического университета Эйндховена в Нидерландах уже думают о том, что будет дальше.

В Ісландії почав працювати найбільший у світі завод з відкачування вуглекислого газу із земної атмосфери. Автори проєкту сподіваються, що нова технологія з часом допоможе зупинити глобальну зміну клімату.

Украинских Kickstarter — кейсов, как и кейсов украинцев на Etsy, не так, чтобы много. Поэтому история предпринимательницы из Ирпеня, создавшей вместе с мужем уникальный продукт с годовым оборотом в $12 млн, пишет сайт delo.ua.

Десятий фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ" стартував у Національному технічному університеті "КПІ ім. Сікорського" у Києві.

Упродовж трьох конкурсних днів міжнародне журі та інвестори обиратимуть переможців, які отримають фінансову підтримку та сприяння в реалізації.

Як повідомили агентству напередодні організатори заходу, щороку на конкурс Sikorsky Challenge надходить близько 200 інноваційних стартап-проєктів. Та цьогоріч ювілейний фестиваль відзначився рекордною кількістю заявок - 320 охочих узяти участь.

"З них експертна рада відібрала до фіналу 130 стартап-проєктів і науково-технічних розробок у шістьох напрямах: оборона й безпека; промисловий хайтек і космос; зелена енергетика, воднева економіка, екологія; біомедична інженерія і здоров’я людини; аграрна інженерія; інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека", - йдеться у повідомленні.

На фестивалі значне місце відводитиметься темі оборонних розробок. Тому в перший день фестивалю, 12 серпня, відбудеться Міжнародний оборонний інвестиційний форум. На ньому обговорюватимуть стратегічно важливі проблеми й розвиток оборонної промисловості України до 2030 року. Головуватиме на заході віцепрем’єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

Учасників фестивалю привітав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

 «Цьогорічний Sikorsky Challenge, який набирає обертів не тільки в Україні, а й у світі, - це унікальна можливість для науковців, бізнесменів, високопосадовців, інноваторів, стартаперів, студентів об’єднатися для втілення в життя інноваційних ідей та запровадження науково-технічних розробок, корисних для суспільства», - написав Шкарлет у Telegram.

Міністр наголосив, що Україна - це держава з талановитою молоддю, яка спроможна змінити світ.

«Саме студенти та молоді науковці прагнуть змін, набувають певного досвіду, здобувають знання та реалізують перші проєкти», - додав він.

Шкарлет побажав учасникам фестивалю рухатися вперед. «Не бійтеся ставити перед собою максимальноамбітну мету та з гордо піднятою головою йти до неї. Головне - бути цілеспрямованими», - заявив він.

Організатори фестивалю - Міністерство освіти і науки, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості, Укроборонпром, Міністерство цифрової трансформації та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В Украине производят роботов, современные дроны для опыления полей, аппараты для реабилитации после инфарктов и инсультов и множество других технологичных продуктов, экспортируемых по всему миру. Василий Хмельницкий рассказывает о некоторых из них

Зеленский и Байден готовятся к переговорам. Коллаж "Сегодня"
Визиту президента Владимира Зеленского в США не угрожают события в Афганистане и его переговоры с американским лидером Джо Байденом пройдут 31 августа в расширенном формате и с глазу на глаз. Об этом на брифинге заявил министр иностранных дел Дмитрий Кулеба.

юрцентр киев

Разработка, продвижение и маркетинг сайта: Digiflow