Интервью

Як міграційні процеси впливають на населення нашої країни, чому Україна залишається привабливою для біженців і яким для влади є портрет "ідеального трудового мігранта" – в інтерв'ю РБК-Україна розповіла голова Державної міграційної служби Наталія Науменко.

Про загрози російського вторгнення, переговори між Росією і Заходом та роль в них України, перспективи нормандського саміту, мінських переговорів, інтеграції в ЄС і НАТО і роботу української дипломатії на азійському та африканському напрямках – в інтерв'ю РБК-Україна розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Голова НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко в інтерв'ю для РБК-Україна розповів про енергетичну кризу, перспективи запуску "Північного потоку-2", санкції щодо російських газопроводів, поділ "Укрнафти" і про те, якою буде ціна газу для українців з травня наступного року.

Про зниження злочинності в Києві, розкриття резонансних вбивств і ситуацію з нападами на розважальні заклади в столиці – в інтерв'ю РБК-Україна розказав керівник Головного управління Національної поліції в Києві, генерал Іван Вигівський.

Відомий шоумен Сергій Притула останнім часом захопився громадською діяльністю і політикою. Але такий стан речей не тільки не позбавив можливості займатися численними телепроєктами, а ще й звільнив час для родини і улюблених справ.

Про те, яку небезпеку становить омікрон-варіант коронавірусу та коли він може потрапити на територію України, читайте в інтерв'ю DW з експерткою ВООЗ з реагування на біологічні загрози Наталією Виноград.

Про рейтинги та скандали в "Слузі народу", електронне голосування, можливі зміни правил виборів, Донбас, ситуацію в монобільшості та боротьбу з олігархами – в інтерв'ю РБК-Україна розповів перший заступник голови Верховної ради Олександр Корнієнко.

юрцентр киев

Разработка, продвижение и маркетинг сайта: Digiflow