Michelin йде з Росії і передає виробництво шин місцевій компанії

Michelin йде з Росії і передає виробництво шин місцевій компанії

Французький виробник автомобільних шин Michelin планує до кінця року передати свою діяльність в Росії новому підприємству під місцевим управлінням. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

 Michelin призупинив свою виробничу діяльність в Росії 15 березня через проблеми з поставками після вторгнення Москви в Україну.

"Технічно неможливо відновити виробництво, зокрема, через проблеми з поставками в умовах загальної невизначеності", - йдеться в заяві компанії.

Michelin має балансовий ризик у розмірі 250 млн євро від операцій в Росії. У повідомленні компанії говориться, що передача не вплине на її фінансові прогнози.

У Michelin заявили, що нова організація буде працювати через незалежну структуру.

За даними групи, продажі Michelin в Росії складають 2% від загального обсягу продажів і 1% від світового виробництва автомобільних шин.

На території Росії виробництво компанії Michelin представлено заводом в м. Давидово Орехово-Зуєвського району Московської області, який був відкритий в 2004 році.

Смотрите также

Новости

Все знают распространенное выражение «Владеешь информацией – владеешь миром». Сегодня, в век информационного бума и расцвета интернета, как одного из самых распространенных средств коммуникации, информация становится доступной всякому, кто хочет знать больше. Иногда же эти знания, увы, вредят. Мы поставили своей целью не ограничить вас в информации, но подавать только лучшее, и, на наш взгляд, необходимое.