Україна представить дорожню карту виконання вимог на шляху до ЄС 1 липня

Прапори України та ЄС (символічне фото)

Україна представить дорожню карту виконання вимог на шляху до ЄС 1 липня

Президент України Володимир Зеленський анонсував публічне представлення дорожньої карти дій на шляху до Європейського Союзу 1 липня. "Саме таке завдання в нашої держави зараз - не втрачати жодного тижня у відносинах із ЄС. Ми постійно будемо, попри цю війну, попри всі складнощі, робити те, що наближає нас до повноправного членства в Євросоюзі. Вчора я провів спеціальну нараду. Було 28 учасників, які представляють і виконавчу, і законодавчу, і судову гілки влади. У держави буде відповідний документ - чітка карта дій, яку зможе перевірити будь-який громадянин і будь-яка громадянка України: що потрібно зробити державним інституціям, щоб ми виконали свою частину роботи на шляху до Євросоюзу. Вже 1 липня цей документ буде представлений", - сказав він у відеозверненні за підсумком 126-го дня війни.

У зверненні Зеленський також розповів про свій онлайн-виступ на саміті Організації Північноатлантичного договору: "Альянс змінює свою стратегію у відповідь на агресивну антиєвропейську політику Росії та російську війну проти нашої держави. Очевидно, що гарантувати безпеку в Європі у таких умовах неможливо без нашої держави. І ми зробимо все, щоб ця очевидність була трансформована в конкретні рішення - для України, для Альянсу. Нам потрібні чіткі гарантії безпеки - вони в нас будуть. І я сьогодні звернувся із закликом до членів НАТО знайти такий формат рішень, який передбачав би повноцінну участь України в нашій спільній європейській архітектурі безпеки".

Смотрите также

Новости

Все знают распространенное выражение «Владеешь информацией – владеешь миром». Сегодня, в век информационного бума и расцвета интернета, как одного из самых распространенных средств коммуникации, информация становится доступной всякому, кто хочет знать больше. Иногда же эти знания, увы, вредят. Мы поставили своей целью не ограничить вас в информации, но подавать только лучшее, и, на наш взгляд, необходимое.