Норвегія передала Україні 22 гаубиці, надалі про передачу зброї можуть не оголошувати

Українські військовослужбовці готують снаряди для стрільби з американської гаубиці M777 поблизу лінії фронту на Донеччині, 6 червня 2022 року

Норвегія передала Україні 22 самохідні гаубиці M109, включаючи запасні частини, боєприпаси й інше спорядження, повідомило 8 червня норвезьке Міністерство оборони.

За повідомленням, Норвегія також навчала українських солдатів, як користуватися цими системами. Це навчання проходило в Німеччині.

«Це вагомий внесок, який дуже затребуваний Україною», – заявили у відомстві.

«Уряд Норвегії чекав, щоб публічно оголосити про цю пожертву з міркувань безпеки», – йдеться в повідомленні. Надалі про передачу озброєнь можуть не оголошувати і не коментувати, додали в міністерстві.

Раніше головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив, що самохідні гаубиці М109А3, надані у рамках міжнародної технічної допомоги Норвегією, вже перебувають на передовій.

Смотрите также

юрцентр киев

Новости

Все знают распространенное выражение «Владеешь информацией – владеешь миром». Сегодня, в век информационного бума и расцвета интернета, как одного из самых распространенных средств коммуникации, информация становится доступной всякому, кто хочет знать больше. Иногда же эти знания, увы, вредят. Мы поставили своей целью не ограничить вас в информации, но подавать только лучшее, и, на наш взгляд, необходимое.